Results

Div 1 K1
Position Name Club Class Time

Div 2 K1
Position Name Club Class Time

Div 3 K1
Position Name Club Class Time

Div 4 K1
Position Name Club Class Time
1 P Fitzpatrick ANK S 00:59:47
2 J Taylor BRI V 00:59:51
3 M Carpenter EXE V 01:00:46
4 T Turner FOY S 01:01:12
5 N Carpenter EXE J 01:01:45
6 H Carpenter EXE JF 01:06:48

Div 5 K1
Position Name Club Class Time
1 I Frayne WAL V 01:26:46
2 B Oakley BTH J 01:27:42
3 L Timmins TRU V 01:27:48
4 N Burrell BTH F 01:31:30
5 C Chudley BRI V 01:34:37
6 GJ May TRU V 01:34:59
7 B Butler ADJ V 01:35:25
8 J Freeman EXE J 01:35:42

Div 6 K1
Position Name Club Class Time

Div 7 K1
Position Name Club Class Time
1 S Gratton EXE S 00:41:16
2 J Readey PLY S 00:42:40
3 Z Betteridge BTH F 00:42:42
4 R Robinson PLY J 00:43:55
5 P Hilton PLY S 00:44:57
6 S Freeman EXE J 00:45:30
7 Ben Carruthers-Watt PLY J 00:45:32
8 A Cook EXE VF 00:46:10
9 H Walker PLY F 00:50:22

Div 8 K1
Position Name Club Class Time
1 D Mathews PLY J 00:47:09
2 S Philips ADJ 00:47:32
3 M Maunder BRI SF 00:47:54
4 M Bowerbank BTH J 00:48:02
5 C Walker PLY J 00:49:10
6 N Walker PLY V 00:51:47

Div 9 K1
Position Name Club Class Time
1 M Grigg FOY S 00:45:23
2 B Johnson PLY J 00:48:22
3 J Brown BOA V 00:48:37
4 R Jones ADJ S 00:49:14
5 R Dromard BSF VC 00:50:35
6 G Collins EXE VF 00:51:23
7 I Baker BTH J 00:51:44
8 D McKeever BOA V 00:51:45
9 C Gratton EXE J 00:54:07
10 J Smith BOA J 00:55:41
11 A Johns PLY J 01:05:25
12 S Overal PLY VF 01:06:20

Fun race I
Position Name Club Class Time

Fun race II
Position Name Club Class Time

Div 1_2 K2
Position Name Club Class Time

Div 3_4 K2
Position Name Club Class Time
1 P Shelley
J Edyvean
NOT
NOT
S
S
01:45:25
2 R Holland
D Evans
RAF
RAF
S
V
01:45:38
M Purchas
N Unwin
BOA
BOA
V
V
rtd

Div 5_6 K2
Position Name Club Class Time
1 E Thompson
T Gaunt
PLY
PLY
V
S
01:29:37
2 G Cottle
A Dark
BOA
BOA
V
V
01:34:39

Div 7_8 K2
Position Name Club Class Time
1 H Brown
K Deal
BOA
BOA
JF
JF
00:38:30
2 N Johnson
I Johnson
BRI
BRI
S
S
00:39:44
3 L Whitaker
G Parker
PAN
PAN
VF
V
00:40:00
4 D Firman
D Collins
EXE
EXE
V
V
00:42:21
5 K Guerin
M Guerin
EXE
EXE
V
V
00:42:48
6 S Gaunt
P Gaunt
PLY
PLY
J
J
00:45:25
7 C Sillitoe
Anne Sillitoe
PLY
PLY
V
VF
00:47:08
8 P Mathews
R Mathews
PLY
PLY
VF
VF
01:07:22

Div 9 K2
Position Name Club Class Time